Експедиції та польові практикиТеми дипломних робіт наших випускників

Теми дипломних робіт студентів за ОКР бакалавра, спеціаліста та магістра, кафедри зоології та екології на 2010-2011 навчальний рік спеціальність «Зоологія» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

Теми дипломних робіт студентів за ОКР бакалавра, спеціаліста та магістра, кафедри зоології та екології на 2011-2012 навчальний рік спеціальність «Зоологія» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

Теми дипломних робіт студентів за ОКР бакалавра, спеціаліста та магістра, кафедри зоології та екології на 2012-2013 навчальний рік спеціальність «Зоологія» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

Теми дипломних робіт студентів за ОКР бакалавра, спеціаліста та магістра кафедри зоології та екології на 2014-2015 навчальний рік спеціальність «Зоологія» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

Теми дипломних робіт студентів за ОКР бакалавра та спеціаліста кафедри зоології та екології на 2015-2016 навчальний рік спеціальність «Зоологія» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»Студентська практика (с. Кочережки; Присамарський біогеоценотичний стаціонар ім. О. Л. Бельгарда, с. Андріївка)

Вот такие вот студенты на практике. Здесь сборные фото с Кочережек и с. Андреевка. Так же, несколько фото макро жуков и растений.
Місцеположення c. АндріївкаСтудентська практика (Присамарський біогеоценотичний стаціонар ім. О. Л. Бельгарда, с. Андріївка, 2012 р.)

Навчальна (ландшафтно-екологічна) практика проходила з 28.05.2012 до 26.06.2012 в комплексній експедиції ДНУ ім. О. Гончара з вивчення степових лісів у навчально-науковому центрі «Присамарський біогеоценотичний стаціонар ім. О. Л. Бельгарда»
Метою ландшафтно-екологічної практики була оцінка районування та картування регіонально ландшафтних екологічний умов.
Місцеположення c. Андріївка