Випускники

Шановні випускники!
Сторінка знаходиться в розробці.

1999
1 Галкін Андрій Сергійович
2 Довгаль Світлана Вікторівна
3 Жученко Людмила Вікторівна
4 Замєсова Тетяна Анатоліївна
5 Кандакова Ольга Петрівна
6 Литвиненко Руслан В’ячеславович
7 Наговська Марина Володимирівна
8 Одолад Анжела Петрівна
9 Процька Наталья Євгеніівна
10 Різниченко Олена Володимирівна
11 Хом’як Ганна Валентинівна
12 Чуприна Владислава Олегівна
13 Шаповалова Євгенія Валепріївна
14 Шкумат Оксана Євгеніївна
15 Юнніков Олексій Іванович
2000
1 Аксьонов Олексій Григорович
2 Байбуз Ольга Миколаївна
3 Голенко В’ячислав Володимирович
4 Дейнеко Наталія Василівна
5 Димма Галина Миколаївна
6 Залізнюк Олександр Анатолійович
7 Зуб Ольга Владиславівна
8 Іванець Катерина Трохимівна
9 Кірієнко Світлана Мколаївна
10 Косоног Ганна Анатоліївна
11 Костриця Алина Іванівна
12 Логвин Віта Федорівна
13 Підгребельна Ольга Миколаївна
14 Похип Геннадій Олексійович
15 Прохорова Ганна Серіївна
16 Рудненко Наталя Григорівна
17 Самодрига Максим Миколайович
18 Сафонов Віктор Валентинович
19 Флоренца Юлія Володимирівна
20 Чала Олена Вікторівна
21 Юрченко Наталія Миколаївна
22 Якименко Егор Андрійович
2001
1 Голубенко Вікторія Миколаївна
2 Гріщенко Наталія Володимирівна
3 Злобина Владислава Володимирівна
4 Кокнаев Сергій Олексійович
5 Короленко Тетяна Анатоліївна
6 Косенко Тетяна Михайлівна
7 Костюченко Жанна Анатоліївна
8 Мальцева Олена Юріївна
9 Мороз Наталія Володимірівна
10 Піюренко Анатолій Володимирович
11 Рева Михайло Анатолійович
12 Рудич Марина Сергіівна
13 Рябенька Наталія Анатоліївна
14 Савчук Олена Валеріївна
15 Хомайко Наталія Вадимівна
16 Чорний Олексій Валерійович
17 Чумак Оксана Вячеславівна
18 Шулікіна Наталія Миколаївна
19 Яконюк Андрій Аркадійович
20 Яровий Андрій Григорович
2002
  Денне відділення
1. (с) Бондар Марина Миколаїіна
2. (с) Вовк Марія Вячеславівна
3. (с) Горковенко В.С.
4. (с) Іванова Анастасія Володимирівна
5. (с) Костюк Ірина Володимирівна
6. (с) Костюченко Наталія Миколаївна
7. (с) Мельничук Олена Федорівна
8. (с) Півнєва Наталія Валентинівна
9. (с) Новіцька Тетяна Олександрівна
10. (м) Олефиренко Ірина Валеріївна
11. (с) Олійник Олег Георгійович
12. (с) Олійник Тетяна Володимирівна
13. (с) Похилько Дмитро Вячеславович
14. (с) Руденко Олена Анатоліївна
15. (с) Суліма Альона Валеріївна
16. (с) Таран Тетяна Олександрівна
17. (с) Турчик Тетяна Мирославівна
18. (с) Хворостова Наталія Миколаївна
19. (с) Хрипко Світлана Сергіївна
20. (с) Черненко Людмила Іванівна
21. (м) Чижик Ольга Володимирівна
22. (с) Ярова Ірина Олександрівна
Заочне відділення
1. (с) Бак Олена Миколаїівна
2. (с) Кожемяка Ольга Володимирівна
3. (м) Мельничук Вікторія Василівна
4. (с) Моргачова Ірина Сергіівна
5. (с) Нестеренко Ольга Анатоліївна
2003
  Денне відділення
1. (м) Бикова Ірина Валеріївна
2. (с) Вернер Віктор Вікторович
3. (с) Гаращенко Юлія Анатоліївна
4. (с) Єрух Микола Миколайович
5. (с) Касимова Катерина Іркенівна
6. (м) Каюн Ольга Василівна
7. (с) Кошман Нелі Анатоліївна
8. (с) Крюк Владислав Вікторович
9. (с) Мазур Микола Федорович
10. (с) Ноздрін Тетяна Анатоліївна
11. (с) Скобара Вікторія Вікторівна
12. (с) Стасюк Ірина Іванівна
13. (с) Швидка Тетяна Дмитрівна
Заочне відділення
1. (с) Бідняк Оксана Анатлоіївна
2. (с) Васильєва Олена Юріївна
3. (с) Данченко Олена Леонідівна
4. (с) Дядік Ганна Олександрівна
5. (с) Жаботенко Ірина Володимирівна
6. (с) Ключнікова Марина Олександрівна
7. (с) Рибакова Наталя Вадимівна
8. (с) Саксонік Ксенія Олександрівна
9. (с) Стефанюк Альона Іванівна
10. (с) Туренко Тетяна Юріївна
2004
  Денне відділення
1. (с) Аулова Віра Олександрівна
2. (с) Бабкова Юлія Миколаївна
3. (с) Бойко Олександра Олександрівна
4. (с) Бурдюк Ольга Григорівна
5. (с) Великожон Юлія Миколаівна
6. (с) Гладких Катерина Павлівна
7. (с) Зозуля Наталія Володимирівна
8. (м) Мазур Микола Федорович
9. (с) Мишуніна Катерина Олександрівна
10. (с) Пальонна Оксана Владиславівна
11.(м) Пікель Максим Михайлович
12. (м) Похиленко Алефтина Павлівна
13. (с) Притула Тетяна Анатоліївна
14. (с) Суліма Алла Валеріівна
15. (с) Холодай Анастасія Олександрівна
16. (м) Шашкіна Лілія Василівна
17. (с) Широков Олег Виталійович
18. (м) Шульман Марія Володимирівна
Заочне відділення
1. (с) Бережна Ольга Василівна
2. (с) Богачова Олена Федорівна
3. (с) Баглай Олена Федорівна
4. (с) Бурніс Олена Олексіївна
5. (с) Дамасліна Марина Олександрівна
6. (с) Головацька Наталя Олександрівна
7. (с) Комиссарова Ірина Володимирівна
8. (с) Кравченко Оксана Борисівна
9. (с) Олефір Валентина Олексіївна
10. (с) Платонова Олена Лвівна
11. (с) Сабадаш Ріта Анатоліївна
12. (с) Шевченко Наталія Валентинівна
2005
  Денне відділення
1. (с) Беспалова Карина Сергіївна
2. (с) Бойко Інна Григорівна
3. (с) Боличева Оксана Сергіївна
4. (с) Виноградова Юлія Валеріївна
5. (с) Вітренко Катерина Анатоліївна
6. (с) Гаврищук Альона Олександрівна
7. (с) Козік Сергій Леонідович
8. (с) Колихалова Валентина Сергіївна
9. (с) Коновалюк Яна Олександрівна
10. (с) Савенко Ірина Володимирівна
11. (с) Філіпова Альона Сергіївна
12. (м) Худієнко Ольга Анатоліївна
13. (с) Цибенко Віталій Михайлович
14. (с) Шереметьєва Надія Георгівна
15. (с) Ярова Анастасія Олегівна
Заочне відділення
1. (с) Атанова Ірина Анатоліївна
2. (с) Даровик Вікторія Миколаївна
3. (с) Заліпуха Ілля Миколайович
4. (с) Кириченко Оксана Валеріївна
5. (с) Киричок Наталія Олександрівна
6. (с) Кияниця Людмила Анатоліївна
7. (с) Корольов Олексій Володимирович
8. (с) Крайняк Віталіна Володимирівна
9. (с) Олійник Тетяна Миколаївна
10. (с) Пащук Катерина Валеріївна
11. (с) Савельєва Оксана Юрівна
12. (с) Шаруненко Олена Іванівна
2006
  Денне відділення
  Зоологія
1. (с) Барвінко Юрій Олексійович
2. (с) Бойко Олена Григорівна
3. (с) Бондаренко Євгенія Сергіївна
4. (с) Броновицька Ірина Олександрівна
5. (с) Кондратьев Олексій Юрійович
6. (с) Кулик Оксана Анатоліївна
7. (с) Листопадський Михайло Анатолійович
8. (м) Майхват Євген Геннадійович
9. (с) Некрасов Георгій Анатолійович
10. (с) Новгородьский Дмитро Степанович
11. (с) Печерська Тетяна Віталіївна
12. (м) Слинько Вікторія Олексіївна
13. (с) Сподарець Дмитро Олександрович
14. (с) Ткаченко Ольга Олександрівна
15. (с) Тюкіна Катерина Олександрівна
16. (с) Ужва Вікторія Анатоліївна
Екологія
1. (с) Беребеня Олена Іванівна
2. (м) Білик Світлана Василівна
3. (м) Гальська Вікторія Анатоліївна
4. (м) Горбань Вадим Анатолійович
5. (с) Груба Олександр Евгенович
6. (с) Закутня Анастасія Анатоліївна
7. (м) Коновалова Тетяна Михайлівна
8. (м) Кононенко Світлана Володимирівна
9. (м) Сметана Сергій Миколайович
10. (с) Фурман Костянтин Вікторович
2007
1. (с) Багонський Сергій Анатолійович
2. (с) Баташева Анастасія Євгенівна
3. (с) Велькина Ганна Олександрівна
4. (с) Гарковенко Євгенія Миколаївна
5. (с) Головко Андрій Геннадійович
6. (м) Златовецька Анна Сергіівна
7. (с) Колодиста Галина Анатоліївна
8. (с) Кулібаба Дмитро Сергійович
9. (с) Педан Вікторія Миколаївна
10. (м) Перекопська Наталія Миколаїівна
11. (с) Пєтєлін Павло Миколайович
12. (с) Самусевич Ольга Геннадіївна
13. (с) Сизоненко Світлана Анатоліївна
14. (м) Сподарець Дмитро Олександрович
15. (с) Циганенко Євгенія Вікторівна
16. (с) Шаповалова Жанна В’ячеславівна
2008
  Зоологія
1. (м) Голубченко Ольга Павлівна
2. (с) Гуртовий Євген Олегович
3. (м) Джур Ірина Василівна
4 . (с) Захарова Юлія Анатоліївна
5. (с) Кабардинська Анна Олександрівна
6. (с) Комосова Яна Вікторівна
7. (м) Малік Марина Геннадіївна
8. (с) Мельник Ірина Анатоліївна
9. (м) Мукроменка Наталія Геннадіївна
10. (м) Орлов Андрій Анатолійович
11. (м) Сорочан Євгенія Олександрівна
12. (с) Токова Олена Сергіївна
13. (с) Трач Тетяна Валеріївна
14. (м) Унковська Світлана Володимирівна
15. (с) Черниш Олександр Сергійович
16. (м) Яловий Іван Олександрович
Екологія
1. (с) Романій Артур В’ячеславович
2. (с) Бошелуцька Ірина Альбертівна
3. (с) Григорьєв Денис Валентинович
4. (с) Кучинська Наталія Іванівна
5. (с) Мучієнко Євгенія Олегівна
6. (с) Онікієнко Інна Анатоліївна
7. (с) Соколов Сергій Вікторович
8. (с) Шеремет Кирило Геннадійович
9. (с) Юхно Злата Сергіївна
2008-2009
  Зоологія
1. (м) Анасова Катерина Василівна
2. (м) Афанасьєва Вероніка Олегівна
3. (с) Богуш Олена Віталіївна
4. (с) Боцмановська Марина Вікторівна
5. (с) Вакобойникова Ірена Сергіївна
6. (с) Горлонова Олена Євгенівна
7. (с) Грачова Валентина Олексіївна
8. (м) Гутшабес Юлія Ігорівна
9. (с) Данилков Владислав Андрійович
10. (с) Колесник Роман Олегович
11. (с) Кравченко Сергій Григорович
12. (м) Мороз Катерина Олегівна
13. (м) Сафонова Юлія Юріївна
14. (с) Селіхов Віктор Вікторович
15. (с) Семенченко Вікторія Олегівна
16. (с) Сергеєв Валентин Володимирович
17. (м) Типко Діана Миколаївна
18. (с) Ткаченко Анна Олександрівна
19. (м) Щукліна Ольга Георгівна
20. (м) Удовик Олена Григорівна
21. (м) Цимбал Ніна Михайлівна
2010
  Зоологія
1. (с) Аксьонов Володимир Григорович
2. (с) Безверха Олена Олександрівна
3. (с) Бузовський Дмитро Олександрович
4. (с) Буряченко Єлектра Ігорвна
5. (с) Буяновер Євген Геннадійович
6. (с) Гаркуша Катерина Олександрівна
7. (м) Гуйва Ольга Сергіївна
8. (с) Дзюменко Анастасія Юріївна
9. (с) Єрух Олена Миколаївна
10. (с) Зонова Алла Єдуардівна
11. (с) Ігнатенко Євгенія Миколаївна
12. (м) Корженевська Ольга Геннадіївна
13. (с) Ліхачова Людмила Андріївна
14. (с) Палій Марина Олександрівна
15. (м) Фатєєва Альона Степанівна
16. (с) Шабохіна Анна Олександрівна
Екологія
1. (м) Гедігушева Єліна Вікторівна
2. (м) Кандратьєва Наталія Володимирівна
3. (м) Свистунова Олена Вікторівна
4. (м) Щапова Катерина Юріївна
5. (м) Шилкина Ольга Іванівна
2011
  Зоологія
1. (м) Андрусевич Катерина Вадимівна
2. (м) Бровченко Гліб Олександрович
3. (с) Ілюшина Тетяна Сергіївна
4. (с) Колдунова Олена Ігорівна
5. (с) Кривулько Юлія Олександрівна
6. (с) Марченкова Юлія Анатоліївна
7. (с) Переймивовк Євгенія Володимирівна
8. (с) Прачук Анастасія Володимирівна
9. (м) Свириденко Сергій Григорович
10. (с) Сиротенко Альона Миколаївна
11. (м) Тараненко Наталія Геннадіївна
12. (с) Тарасенко Сергій Володимирович
13. (с) Тіхонов Андрій Васильович
14. (м) Федорова Катерина Євгенівна
15. (с) Федорова Любов Сергіївна
16. (м) Хобот Володимир Володимирович
17. (с) Чегорка Павло Петрович
18. (с) Шаповал Михайло Дмитрович
19. (с) Швидка Тетяна Сергіївна
20. (с) Швидкий Олексий Сергійович
21. (м) Шевєлєва Олена Тимофіївна
Екологія
1. (с) Віннік Денис Вадимович
2. (с) Горюнова Анна Анатоліївна
3. (м) Дзюман Володимир Вікторович
4. (с) Железнякова Наталія Олександрівна
5. (м) Замятіна Анна Володимирівна
6. (м) Каниболоцький Ростислав Іванович
7. (м) Карвчук Олександра Вікторівна
8. (м) Кривсун Оксана Олександрівна
9. (с) Линькова Юлія Олексанрдівна
10. (с) Мисочка Тетяна Вікторівна
11. (м) Огоцький Ярослав Петрович
12. (с) Олійник Олександра Володимирівна
13. (с) Перепелиця Тетяна Василівна
14. (м) Побиванець Роман Геннадійович
15. (м) Семенова Ольга Володимирівна
16. (м) Устименко Ганна Василівна
17. (с) Харченко Анастасія Вікторівна
18. (с) Юнкевич Павло Володимирович
2012
  Зоологія 
1. (с) Амутних Глафіра Віталіївна
2. (с) Антипова Дар’я Володимирівна
3. (м) Архіпкіна Ксенія Ігорівна
4. (с) Артеменко Олег Миколайович
5. (с) Булах Юрій Володимирович
6. (м) Гагут Анна Миколаїівна
7. (с) Дубинська Анастасія Леонідівна
8. (с) Карліна Альона Андріївна
9. (с) Курдявцев Євгеній Олександрович
10. (м) Литовченко Оксана Сергіївна
11. (м) Осіння Дар’я Олегівна
12. (с) Самойлова Світлана Сергіївна
13. (с) Сидоренко Мар’яна Сергіївна
14. (м) Халабуденко Анастасія Федорівна
15. (с) Чапська Анна Михайлівна
16. (с) Шиленко Олена Сергіївна
17. (с) Штей Світлана Миколаївна
Екологія
1. (с) Бут Марія Станиславівна
2. (м) Азанова-Фролова Тетяна Дмитрівна
3. (с) Балдін Антон Олександрович
4. (с) Васильєва Ірина Сергіївна
5. (с) Вінокурцева Олена Миколаївна
6. (м) Вороніна Рената Володимирівна
7. (м) Добронецький Олег Ігорович
8. (с) Зімірєва Юлія Олександрівна
9. (м) Косяк Аліна Олександрівна
10. (с) Крицька Анастасія Анатоліївна
11. (м) Лобачева Вероніка Олександрівна
12. (м) Малінська Олександра Вікторівна
13. (с) Негур Тетяна Олександрівна
14. (с) Олексенко Юлія Артурівна
15. (м) Пред Лідія Володимирівна
16. (м) Решетняк Дар’я Євгенівна
17. (с) Сюсюрченко Олена Валеріївна
18. (м) Терехова Мар’яна Анатоліївна
19. (м) Шульгіна Альона Євгенівна

Примітка:

м — Магістр                                                                                                                                                                           с — Спеціаліст

Якщо Ви побачили помилку у Ваших П.І.Б. або П.І.Б. Ваших однокурсників, прохання написати нам.

E-mail: Moonjlaut@yandex.com
Сторінка вконтакті: https://vk.com/ukrshadow

Приносимо свої вибачення.
З повагою, Адміністрація.

Розповісти колегам:

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники