Створення Інтернет-сайту кафедри

Шановні колеги, з радістю повідомляємо вам про початок роботи Інтернет-сайту кафедри зоології та екології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Як відомо, на сьогоднішній день Інтернет-технології охоплюють майже всіх представників активної аудиторії і тому складно уявити діяльність будь-якого підприємства у відриві від IT-систем. Як інформаційний інструмент наш сайт має забеспечувати розповсюдження матеріалів, що формують уявлення про всі сфери діяльності кафедри.

Матеріали сайту будуть в нагоді науковим співробітникам, викладачам, аспірантам і студентам вищих навчальних закладів, працівникам лісового, водного та сільського господарств. Станом на квітень 2013 р. ми розмістили більше 1200 доповідей міжнародних конференцій, які проводяться на базі кафедри з 2001 р. Роботи віддзеркалюють сучасний стан і основні напрями досліджень у галузі функціональної зоології, фундаментальної екології.

За допомогою сайту ми також сподіваємось значно розширити аудиторію, до інтересів якої входять питання сучасної зоології, екології, біології, ентомології тощо.

Ми впевнені, що знайомство з матеріалами сайту матиме позитивний вплив на формування екологічної культури і свідомості широкої громадськості населення України, включаючи підростаючі покоління школярів і студентів.