Абітурієнту 2016

Шановні абітурієнти!

Кафедра зоології та екології Дніпропетровського національного університету в 2016 році запрошує Вас на наступні спеціальності:

На базі якої освіти
Програма підготовки та спеціальність
Вступні випробування
на 1-й курс

на базі загальної середньої освіти
1) Бакалаврат "Екологія"

2) Біологія за ОПП "Зоологія"
ЗНО:

1) Біологія (не менше 125 балів);
2) Українська мова та література (не менше 105 балів);
3) Хімія або математика, або фізика (не менше 105 балів).
3-й курс

на базі молодшого спеціаліста (екологія...промислова екологія...)...
1) Бакалаврат "Екологія"Вступні іспити:
– екзамен з фаху
у вигляді тестів.
на 5 курс

на базі бакалавра будь-якого напрямку підготовки, а також на базі спеціаліста, або магістра будь-якої спеціальності
1) Магістратура "Екологія"

2) Магістратура "Зоологія"
Вступні іспити:

– екзамен з фаху у вигляді тестів;
– екзамен з іноземної мови у вигляді тестів.

Під час навчання на бакалавраті студенти третього мають можливість отримати другу спеціальність (наприклад, програміста, економіста (юриста) або інших) та пройти курс навчання за кордоном.
Студенти забезпечуються гуртожитком. Бакалаври мають право вступу на інші напрями.

Майбутня робота

Державні заклади науки та освіти, міністерства та державні управління, центри стандартизації та сертифікації, паразитологічні експертизи лікувально-профілактичних закладів МОЗ України, центри з підбору персоналу, рибгоспи та рибокомбінати, підприємства з виробництва продукції аквакультури, проектні підприємства, екологічні установи, екологічна поліція та органи рибоохорони, відділи охорони природи, комерційно-виробничі центри, заповідники, мисливські, лісові та сільскі господарства, замлевпорядні організації, ботанічні сади, ветеринарні лабораторії, криміналистичні лабораторії або за побажанням фаху різноманітних компаній.

Розклад вступної компанії:

 • Початок прийому заяв та документів — 11 липня (для всіх форм навчання в електронній формі!)
 • Завершення прийому заяв та документів від осіб, які проходять співбесиді, екзамени, творчі конкурси — 20 липня, ії проведення — 21-27 та 18-27 липня відповідно;
 • Завершення прийому заяв та документів від осіб, які вступають на основі ЗНО — 27 липня. (див. інформацію в приймальній комісії ДНУ)

Перший етап — електронна форма. Другий етап — паперові анкети!!!

Подання документів:

 1. Заяви в електроннії формі
  • Вступники (за новою моделлю), крім осіб, які мають право на участь у конкурсіза результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом, подають заяви тільки в електронній формі. Вони можуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей, на яках передбачено прийом за державні кошти, та визначити їх пріоритетність. Подання заяв в електронній формі на освітні програми, на яких не передбачається прийому за державні кошти, не обмежується.
 2. Заяви в паперовій формі
  • Всі інші категорії вступників за новою моделлю та всі вступники за старою моделлю подають заяви тільки в паперовій форми.
  • Вони можуть подавати заяви до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей вищих навчальних закладів України.

Перелік документів які необхідно подавати до приймальної комісії

1. Заяву на ім’я ректора за єдиною формою, в якій зазначають спеціальність (спеціалізацію), форму та джерела фінансування навчання.
2. Документ державного зразка (оригінал та його копію) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.
3. 4 однакові фотокартки розміром 3х4 см.
4. Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016 році (оригінал та його копію), з оцінками з предметів, що визначені Правилами прийому до ДНУ імені Олеся Гончара для конкурсного відбору щодо вступу на обрану спеціальність.
5. Копію документа, що посвідчує особу та громадянство.
6. Файл та конверт без поштової марки.

Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних) та документи, що дають право на пільги, вступник пред’являє особисто, у терміни, визначені для подання документів.

Особа, яка вступає до університету на основі повної загальної середньої освіти, має право подати заяву про участь у конкурсному відборі щодо зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра. Абітурієнт може подати до 15 заяв на 5 спеціальностей (спеціалізацій), на які передбачено прийом за кошти державного бюджету. Подання заяв на спеціальності (спеціалізації), на які не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

За довідками звертайтесь до Приймальної комісії ДНУ ім. О.Гончара
за адресою: вул. Казакова, 18, корпус №14, кім. № 205.
Телефон (056) 760-89-83, (056) 760-87-17.