Шамрай Марина Василівна

brigadirenko.jpg

Шамрай М.В. має повну вищу освіту за спеціальністю біолог, викладач біології й хімії та працює за отриманим фахом з 1978 року. В Дніпровському транспортно-економічному коледжі працює з 1981 року.

Шамрай М.В. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «викладач-методист».

За час роботи у коледжі  зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Вона проводить заняття відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Під час їх проведення вміло застосовує авторський  метод «образно творчо інтелектуальний», що сприяє розвитку інтелекту, інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність занять та підвищувати якість знань студентів.

Своїм досвідом ділиться із викладачами вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації. Публікує статті у наукових журналах та засобах масової інформації.

Шамрай М.В. постійний член журі міських олімпіад з біології, активно співпрацює з  викладачами міського і обласного методичних об’єднань.

Марина Василівна. швидко приймає правильні рішення у складних педагогічних ситуаціях. Уміє переконувати та відстоювати свою думку. Намагається завжди бути поінформованою про новації у методиці викладання предмета. Під час проведення занять використовує різні прийоми і форми навчальної діяльності. На її заняттях панує творча, доброзичлива атмосфера, студенти беруть активну участь у навчальному процесі.

Завдячуючи правильній організації роботи, Шамрай М.В. досягла належного рівня засвоєння студентами навчального матеріалу та високої якості їх знань з предмета.

У своїй роботі Марина Василівна вважає головним виявлення здібностей кожного студента, розвиток глибокої зацікавленості й поваги до біологічних наук, до самої людини з її здатністю творчо мислити.

Марина Василівна  навчає студентів любити, розуміти і берегти природу, виховувати потребу у спілкуванні з природою.
Значну увагу приділяє роботі з обдарованими студентами, готує студентів  до участі у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних конференціях. Науково – дослідницькі роботи високо оцінюються фахівцями дипломами І ступеню,  а також готує переможців  у олімпіадах.

Шамрай М.В. – людина сумлінна, віддана своїй справі, ніколи не зупиняється на досягнутому, має широкий  спектр інтересів і вміє зацікавити  ними студентів.

З 2018року навчається у аспірантурі Дніпровського національного університету з метою підвищення наукового – професійного  рівня і можливості обіймати більш високі посади, пов’язані з реформою освіти.