Делегація співробітників ДНУ в Інститут мікробіології та Інститут природних ресурсів та екології Академії наук провінції Хейлунцзян (Китай)

Представники біолого-екологічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара від кафедри зоології та екології – проф. О. Є. Пахомов і доц. В. В. Бригадиренко та кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології – доц. О. С. Воронкова здійснили тижневий візит до Інституту мікробіології та Інституту природних ресурсів та екології Академії наук провінції Хейлунцзян (КНР), де прийняли участь у двосторонніх зустрічах відповідно до міжнародної угоди для удосконалення наукової та освітньої діяльності.
Представлено результати наукових розробок кафедр зоології та екології та кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Дніпровського університету, а також інститутів, які відвідала делегація ДНУ. У результаті досягнуто домовленості про створення «Китайсько-Українського дослідницького центру щодо застосування мікроорганізмів у сільському господарстві» з метою проведення наукових досліджень та впровадження корисних мікроорганізмів у практику сільського господарства Китаю, України та інших країн.
За окремим запрошенням у зв’язку з зацікавленістю досягненнями представників української делегації відбулась зустріч із керівництвом Академії наук провінції Хэйлунцзян. Досягнуто домовленості про здійстнення подальшого наукового співробітництва в інтересах двох дружніх держав: України та Китаю.

5

Робоча зустріч української делегації (проф. О. Є. Пахомов, доц. В. В. Бригадиренко, доц. О. С. Воронкова) в Інституті мікробіології Академії наук провінції Хейлунцзян (Китай)

3 (1)

Робоча зустріч української делегації (проф. О. Є. Пахомов, доц. В. В. Бригадиренко, доц. О. С. Воронкова) в Інституті природних ресурсів та екології Академії наук провінції Хейлунцзян (Китай)

DSCF2236___

Обговорення подальшого україно-китайського науково-технічного співробітництва (м. Харбін, КНР, липень 2018 р.): проф. О. Є. Пахомов, віце-президент Академії наук провінції Хейлунцзян Чжао Літьяо, начальник відділу міжнародного співробітництва Лю Чжичжун