Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Вітальне слово ректора

М.В. Поляков - ректор ДНУ

Шановні друзі!

Девізом нашого університету є вислів «Docendo discimus», що означає «Навчаючи навчаємося». У цих давніх мудрих словах відображене наше прагнення не тільки передавати безцінні наукові і культурні здобутки від покоління до покоління, а постійно удосконалюватися у вихованні конкурентноспроможних фахівців, справжньої інтелектуальної еліти України.

Діяльність науково-педагогічного колективу Дніпропетровського національного університету здобула високу оцінку на державному і міжнародному рівнях. За результатами конкурсу-рейтингу вищих навчальних закладів України “Софія Київська” та проекту «Топ-200 Україна» кафедри ЮНЕСКО, ДНУ стабільно входить до п’ятірки кращих класичних університетів і двадцятки кращих вітчизняних вишів. За академічними і науковими програмами ми співпрацюємо з провідними університетами Європи, Америки і Азії, фахівці у 50 країнах світу називають ДНУ своєю alma mater.

Молодим людям, які прагнуть стати студентами нашого університету, ми пропонуємо найбільший у регіоні спектр напрямів підготовки за триступеневою системою бакалавр-спеціаліст-магістр, а в аспірантурі і докторантурі чекають на тих, хто бажає присвятити себе науці.

Щиро сподіваюся, що співпраця з нашим університетом буде для вас плідною і корисною.

З повагою,

Ректор Дніпропетровського національного університету
М.В. Поляков

Офіційний сайт Дніпропетровського національного університету
імені Олеся Гончара >>>