Головня Алевтина Вікторівна

brigadirenko.jpg Рік народження: 1997

У 2016 році вступила до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на біолого-екологічний факультет. У 2020 р. захистила дипломну роботу на тему «Екоморфічне різноманіття угруповання мезопедобіонтів білотопольника на арені р. Дніпро (природний заповідник «Дніпровсько-Орільський»)» та отримала диплом магістра за спеціальністю 101 «Екологія». У 2020 році вступила до третього освітьно-кваліфікаційного рівня PhD за спеціальністю 101 Екологія до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, де й навчається до тепер. Тема дисертаційного дослідження Головні Алевтини Вікторівни «Екоморфічна структура ґрунтової макрофауни в оцінці результатів реконструкції лісопаркового насадження». Наукові публікації:

  1. Alevtyna Holovnia THE VARIATION OF THE HERBACEOUS LAYER UNDER THE INFLUENCE OF THE OVERSTORY IN AN EASTERN EUROPEAN POPLAR-WILLOW FOREST/ Yulia Dubinina. — Міжнародна науково-практична конференції «Екологія-філософія існування людства»; студентів, аспірантів та молодих вчених. – Київ, 2019. – С. 25-26.
  2. Головня А.В. Різноманіття угруповання мезопедобіонтів білотопольника на арені р. Дніпро (природний заповідник «Дніпровсько-Орільський») — Біорізноманіття та роль тварин в екосистемах: Матеріали X Міжнародної наукової конференції. – Дніпро: Ліра, 2019. – С. 21.

 

Участь у конференціях: